Een beestige samenwerking met AAP vzw
14/05/2025
Heb jij ons AAI-team al gespot? Freddy en zijn vrolijke labrador Louise komen regelmatig bij ons langs om voor geluksmomenten te zorgen. Denk aan stralende gezichten, spontane knuffels en een warme sfeer waar je hart van smelt. Deze energieke hond houdt ook van een uitdaging: ze is dol op speuren en dingen zoeken. Dat maakt haar niet alleen een trouwe viervoeter, maar ook een speelse vriend die voor veel plezier zorgt.
Deze mooie samenwerking is mogelijk dankzij AAP vzw, een organisatie die mensen en dieren dichter bij elkaar brengt. Dankzij hun zorgvuldige screening, opleiding en persoonlijke begeleiding kan ons AAI-team zorgen voor prachtige taferelen: hartverwarmende ontmoetingen, blije gezichten en vooral… veel zachtaardige ‘aaikes’. AAP vzw zorgt ervoor dat zowel mens als dier goed voorbereid zijn om een verschil te maken, met zachte pootjes en een groot hart.
Het contact met een hond doet wonderen. Mensen komen letterlijk in beweging, voelen zich beter in hun vel en maken een extra portie gelukshormonen aan. En alsof dat nog niet genoeg is, genieten ook de honden met volle teugen van al die knuffels, aandacht en liefde die ze krijgen.
Je zal Freddy en Louise regelmatig bij ons zien. Spreek hen gerust aan als je hen tegenkomt – ze vinden het fijn om een praatje te maken of gewoon even een glimlach te delen!